Detail recenze: Hotel Futura Club Colostrai Villaggio

  Itálie, Sardinie, Muravera

3/5

Taťána:
ZKLAMÁNÍ !!! Pokud chcete zažít šok a být otrávený z dovolené (NE)doporučuji tento hotel. Ubytování, které si zaplatíte a máte ve smlouvě ZAPOMEŇTE. Pláž- velké zklamání. Bez vhodného přístupu na pláž (přes pole po horkém písku a cesta plná bodláků) pláž bez sprch, WC a už vůbec služeb typu občerstvení... Prostě nic !!! Vodu sebou do baťohu, k třem řadám deštníku po horkém písku...Potřebujete toaletu (pokud nechcete použít moře) musíte běžet zpět na pokoj. *** CK- vůbec nevědí co zájemcům "doporučuje". Nedivím se, že kromě Italů a Čechů jiný jazyk neuslyšíte. Občas slovenštinu. Zapomeňte na domluvu a využití angličtiny. Nikdo ani v recepci vám nebude rozumět.

Ubytování

H r ů z a. My měli ve smlouvě pokoj Quadruple. Ani po urgencí u delegátky a několik příslibu na recepci výměnu pokoje nedosáhli. Po celý pobyt (věci měli 7 dní v kufru) .


Strava a stravování

Jediná spokojenost, jediné přidělené "plusové" body


Vybavení, služby a personál

Personál ochotný, snaží se - pro Italy vše. Váží si "své" lidi. Pro italsky mluvící skutečná ochota. Ohleduplnost i vstřícnost. Tady by jsme si mi Češi měli vzít příklad. Nechci dál rozvádět... Italové jsou usměvaví, pohodoví - nikam nespěchají na vše mají dost a dost času. Abbastanza tempo , LENTAMENTE...


Pláž a moře

Popsala jsem v úvodu. Pláž - hotová katastrofa. Vůbec ne v blízkosti hotelu, jak uvádí a propaguje CK. K pláži se dostanete po 400m úzkou ubytovanými hosty vyšlapanou cestičkou přes "pole" po horkém písku. 3 řady deštníku jinak nic. Zcela nic. Sprchy, ručníky, občerstvení a WC (to by byl už přepych). Potřebujete se po plavaní v moři OSPRCHOVAT, nutně potřebujete na WC... musíte se opět vrátit na pokoj. Děs, vztek, zklamání z moře. Lidi raději po zjištění této skutečnosti leží i jediného bazénu v areálu.


Okolí hotelu

Hezky udržovaná zahrada. Je zřejmé, že porost a stromy jsou tady už léta...


Celkový dojem

Věřte, nevěřte, (zkuste a dáte mi za pravdu)... Opravdu bych nikomu ze svých známých dovolenou v tomto letovisku ani ZADARMO nedoporučovala. Úplně jsem ztratila radost z této dovolené. Byl to dárek vnučce za vysvědčení. Už NIKDY více společnost Futura a jmenovaný (NE )hotel Colostrai- Muravera na Sardinii, který si "hrdě" uvádí 4 hvězdičky. To tomuto hotelu absolutně NEPŘÍSLUŠÍ.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 9.30–16.30 h