Detail recenze: Hotel Ivando

  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Drvenik

5/5

Peťa:
Hotel Ivando je menší hotel rodinného typu. Městečko je rozděleno na dvě části Dolní a Horní Vala, hotel se nachází v Horní Vale. Letovisko je malé a klidné, hodí se pro rodiny s dětmi, ale i pro seniory, kteří cestují jen ve dvou. Hned vedle hotelu se nachází malý minimarket, kde jsou ceny o dost vyšší než v minimarketu v části Dolní Vala, který je vzdálený od hotelu cca 1,5 km.

Ubytování

Měli jsme rezervovaný 3 lůžkový pokoj s balkonem a výhledem na moře. Pokoj splnil naše očekávání. Vybavení nové, malá lednička na pokoji, balkon vybaven malým stolečkem a třemi křesílky. Na balkoně ještě malý sušák na prádlo. Všude čisto.


Strava a stravování

Měli jsme zaplacenou polopenzi. Snídaně bohatá formou bufetu, vybere si úplně každý dle své chuti. Večeře výběr ze 3 jídel. Každý den výborná, zahrnovala polévku, salátový bufet, hlavní chod a dezert(4 krát byl k večeři zákusek, 3 krát ovoce nebo ovocná mísa) Poklona patří kuchaři, byli jsme maximálně spokojeni.


Vybavení, služby a personál

Hotel má výtah, personál hotelu příjemný. Vše fungovalo ze strany personálu jak má.


Pláž a moře

Pláž přímo pod hotelem, cca 50 metrů. Voda teplá a čistá, pláže uklizené. Nabízí se zde lehátka k zapůjčení, poplatek neznám. Zakoupit si jídlo a pití není problém, v okolí pláže se nacházejí malá bistra. Lze si zapůjčit za poplatek šlapadlo, skútr nebo i jiné vodní atrakce.


Okolí hotelu

Okolí hotelu čisté.


Celkový dojem

Celkový dojem z pobytu velmi pozitivní, vřele doporučuji. A i v této nelehké době jsme si pobyt užili, jak nejlépe jsme mohli.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno