Sutomare

Recenze hotelu Hotel Korali *** - Černá Hora

Starší hotel typu retro, ale plně funkční v pěkné lokalitě, s příjemnou terasou k posezení u kávy, nachází se u pláže, u živé promenády s obchůdky a kavárnami. Někdy byl problém v noci s procházejícími hlučícími turisty v náladě kolem hotelu. Klid nastával kolem 3. hodiny ranní. Nevadí to těm, kdož mají dobré spaní. Dají se využít zajimavé fakultativní výlety. Lokalita se dá doporučit pro středně náročnou klientelu.

Ubytování (4 / 5)

Pokoj pěkný s výhledem na moře, oceňuji klimatizaci v ceně zájezdu,Někomu by mohl vadit hluk z klimatizační jednotky.Nábytek postarší, soc.zařízení funkční.Na balkoně nábytek na posezení.

Strava a stravování (4 / 5)

All inclusive,švédské stoly, výběr ne honosný, ale dostačující, strava chutná, místní pivo dá se, Rakia taktéž, zákusky výborné.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

vybavení dostačující pro zotavení u moře, personál bezproblémový, úslužný

Pláž a moře (3 / 5)

Vzdálenost od hotelu 20 m, pláž oblazkopísčitá, vstup do moře -větší kameny. pro plavce není problém. Teplota vody okolo 25 C, čistá bez větších vln. K večeru někdy se objevovaly u břehu menší nečistoty. Na čistotu pláží se až tak nehledí, petky, vajgle. LIdé sami sobě. Dá se to přehlédnout. Voda hodně slaná. Lehátka a slunečníky jak kde za poplatek cca. 8 EUR.

Okolí hotelu (5 / 5)

Pěkné udržované zahradní plochy. Krásný pohled na pohoří zvedající se za hotelem.

Celkový dojem (4 / 5)

Příjemná dovolená v menším letovisku s mnoha fakultativními zájezdy pořádanými CK Kovotour se spolehlivými delegáty, kteří se vždy snažili hostům vyjít vstříc. Proběhlo večerní pouštění filmů v jídelně, beseda o výletech, nabídka místních suvenýrů, programy pro děti. Fundovanost a ochota delegátů je nai dobré úrovni.

Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Páry
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.