Detail recenze: Imperial Palace Hotel

  Bulharsko, Slunečné pobřeží

3/5

Evelin:
Jeden velký hnus!!!!

Ubytování

Vybydlené špinavé pokoje. Tvrdé, proležené matrace, jedna skříň bez polic, v nohách postele truhla. Koupelna s odřenou vanou, kývající se WC, kam se bojíte usednou. V koupelně po celou dobu pobytu žádný úklid. Toaletní papír a ručníky jsme si brali z vozíku! Na balkóně jsme po celou dobu měli nedopalky z cigaret, prázdné krabičky od cigaret a jiný nepořádek, který nikdo před příjezdem nových hostů neuklidil. Úklid pokoje žádný!


Strava a stravování

Vždy se dalo něco vybrat, ale nešlo o kvalitu potravin. V 5*hotelu v jídelně plastové talíře, na kávu /dáli-se té špinavé tekutině říct káva/ velmi slabé plastové kelímky, které ani ke stolu nemůžete donést, protože se spálíte, tak jsme používali 3-4 kelímky v sobě! V jídelně nejsou příbory, a když už nějaké donesli, vypadaly jak neumyté! Stoly špinavé, sklízení použitého nádobí vázlo, personál to nezajímalo. Když přišli ke stolu, odnesli jen něco, nikdy se nevrátili aby sklidili celý stůl. Chápu, že je to hodně o klientele hotelu a tady byla fakt dost hustá. Většinu klienteli tvořili Bulhaři a Rumuni a těm čistota, pořádek a hygiena nic neříká.


Vybavení, služby a personál

Hotel se tváří velmi luxusně, prý pro náročnou klientelu!!!! Ale jenom tváří. Už při vstupu do recepce je vám jasné, že je všechno jinak. Vše je špinavé, zaprášené. Smrad z připáleného oleje od bazénového bufetu se line celým prostorem. Bufet jedna velká mastná, špinavá katastrofa. Bazény velké, ale všude kolem plíseň, ve vodě plavou kelímky. V baru u bazénu jedna obsluha, která naprosto nestíhá, tak se neustále tvoří velké fronty. Večer už toho má dost, tak v 21.30 bar zhasne a zavře!! Lehátka obsazená už od časného rána. Jsou špinavá od jídla, kam si to nosí z bufetu. Nikdo je večer neumyje o nějaké dezinfekci v hotelu se nedá mluvit, protože se žádná neprovádí!! Večer si nemáte kam sednout, protože stolky a židle se nekonají, jenom špinavá a mastná lehátka. Animační programy žádné.


Pláž a moře

Moře fajn, teplé, pláž hezká písčitá, pozvolný vstup do moře. Ráno vždy uklizená.Lehátka od velmi časných hodin obsazená, placená. Jeden set 14 Leva. Lehátka i slunečníky v dobrém stavu. Na pláži nejsou sprchy, ty jsou jenom u bazénu, tak že všichni, kdo jdou z pláže nosí na nohách písek až k bazénu.


review.category.WELLNESS

Žádné nejsou.


Okolí hotelu

Jedna přelidněná pobřežní promenáda. Ale dá se.


Celkový dojem

Nikdy více!!!


Hotel vhodný pro:

  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Imperial Palace Hotel

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h