Vasyl Marynets

Recenze hotelu Lumos Deluxe ***** - Turecko - Alanya - Kargicak

Daleko od letiště. 4 hodiny v autobuse. Hotel je vynikající. Služby hotelu a stravování perfektní. Velký mínus je špinavé a smradlavé záchody vedle bazénu a na pláži. Během celého dne se tam neukáže úklidová služba ( a je to 5 hvězdičkový hotel). Skleničky na baru u pláže a vedle obou bazénu plastové a pomlácený. Pokud berete zájezd 8 dní a 7 nocí, A máte noční let z Prahy tak první den dovolené strávíte na letišti potom 4 hodiny v autobuse tak do hotelu Vás přivezou až druhý den ráno, strašně náročné pro rodiny s malými dětmi, Při odjezdu pokud máte noční let z Antalije taky strávíte delší dobu v autobuse ale nejhorší je to že odjezd máte až večer ale pokoj musíte opustit ještě po 11:00 s tím že u cestovní kanceláře máte zaplaceno celý den, při odjezdu musíte zaplatit ještě jeden den pobytu jinak Vás ochrana ne vypustí z hotelu. Od delegáta žádnou informaci o tom že musíte opustit pokoj nedostanete a taky na recepci o tom nic neříkají. Takže ve finále buď budete poslední den dovolené sedět z dětmi ve vestibulu na kufrech a nebo máte výdaje na víc. Českého delegáta uvidíte jenom na letišti. Potom Vás převezme turecký delegát který těžko mluví anglicky, takže z něj nedostanete žádné informace To se stalo právě nám. Fe finále, Zajezdy CZ nedoporučuji nikomu. Cestovní kanceláře Pantour a DE-HA taky mají palec dolů.

Ubytování (5 / 5)

Od 16.08 do 23.08.2018

Strava a stravování (5 / 5)

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Super

Pláž a moře (5 / 5)

Okolí hotelu (3 / 5)

Nic moc.

Celkový dojem (2 / 5)

Hotel je vynikající. Služby hotelu a stravování perfektní. Velký mínus je špinavé a smradlavé záchody vedle bazénu a na pláži. Během celého dne se tam neukáže úklidová služba ( a je to 5 hvězdičkový hotel). Skleničky na baru u pláže a vedle obou bazénu plastové a pomlácený.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.