Detail recenze: Hotel Olhuveli Beach & Spa Resort

  Maledivy

Lenka:
Úžasná dovolená v ráji, co musí každý zažít!

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Byli jsme ubytovaní v Deluxe villa. Je to velká chatka se čtyřmi oddělenými pokoji, kde má každý terasu či balkón. Čisté, krásné, pohodlné, kde Vám ráno ustelou postel a večer zase rozestelou. Nabízí minibar, ten samozřejmě není v all inclusive. Možnost je udělat si čaj nebo kávu a dostanete 2 lahve vody denně. My měli vždy vypito, tak už jsme dostávali 4. Osušky jsou v 2 v koupelně a 2 na pláž. V pokoji jsou také 2 vesty na šnorchlování.


Strava a stravování

Úžasné jídlo. V takovém množství si myslím vybere každý, ale nemyslete si, že je to jako v běžné dovolenkové destinaci, tady chutná prostě všechno báječně. Jen klasicky hovězí tužší, oni (muslimové) to prostě neumí udělat. Sushi je v nabídce celý den, kdo má rád. Pití Vám donesou až ke stolu s otázkou na číslo pokoje, čímž si ověřují, zda máte all inclusive. Po každém jídle (kromě snídaně) se musí vždy podepisovat lístek o útratě, popřípadě přidáte spropitné. Vše v hlavní restauraci Sunset, jinak můžete do dalších 2 restaurací, to už se, ale platí, v rámci all inclusive je 1 večeře al carte za zvýhodněnou cenu. Večeře byly vždy tématické (italská, thajská, maledivská kuchyně...)


Vybavení, služby a personál

Všichni milí, vstřícní a ochotní. Personál je směsice Maledivců, Indů a Srí Lančanů, takže se dozvíte i leccos zajímavého i od nich. Na uvítanou jsme dostali zdarma půlhodinové focení se dvěma fotkami. Pokud budete mít zájem o víc, tak se platí. Večer jsou programy a disco. V nabídce jsou výlety.


Pláž a moře

Čisté, azurové, se spoustou podmořského života. Je tady hodně řas, ale každý den vše pečlivě sesbíráno. Určitě si nezapomeňte šnorchl a podvodní fotoaparát. Večer jsme chodili na molo krmit ryby (i když se to nesmí) a viděli jsme spoustu druhů. Jeden večer připlavala i Manta a párkrát jsme zahlédli želvu jak si proplouvá.


Okolí hotelu

Na ostrově je obchůdek se suvenýry, klenotnictví a také malý krámek, kde pán maluje na vše co si vyberete krásné obrázky. Určitě se nudit nebudete, ani nemůžete! Pro ty co nechtějí jen ležet na pláži a pozorovat tu krásu, je tady spousta aktivní zábavy ping pong, badminton, tenis, kulečník, obrovský kulečník, šnorchlování, ale i stanoviště kde půjčují vodní skútr, windsurfy, paddleboardy, atd. Na mole je potápěčské centrum.


Celkový dojem

Super. Cesta z letiště je rychlolodí, když jsou vlny, už to je zážitek :-)


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Odpočinek
  • Páry
  • Rodiny s dětmi
  • Seniory
  • Obchodní cesty
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.