Detail recenze: Hotel Pensee Royal Garden Beach Resort

  Egypt, Marsa Alam, El Quseir

3/5

Mirdo:
Nejhorší dovolena

Ubytování

Hotel 20let starý , bungalovy rozpadající se, postele se pod manželem rozpadla, koberce potrhané, ručníky sice čisté na vyžádání, ale okraje otrhane, doplňování mýdla za celých 14 dni ani jednou. 5x za 14 dni vypadla elektřina v celém resortu. 3x vykuřovali zahradu benzínovým motorem


Strava a stravování

Nejezdime se na dovolenou najíst, nejlepší odtucnovaci kůra , 14dni 2x denne ryze a kuře rozporcovane na 10 možná i více dílů. 2x jiné maso na příděl asi 50g a abych si chodila přidávat jako ve školní jídelně to určitě ne. Navíc jídlo studené. Snídaně ubohá jeden umělý salám a sýr taktéž. Taverny sýr vůbec, ovoce pouze jeden druh, zelenina z výběru rajče ,okurek , bílé a červené zelí, červená cibule namočená ve vodě, petrželovà nať. Na večeři míchané saláty co z celého dne zbylo.káva jak vymáchané ponožky. Dopolední svačina žádná, odpolední každý den palačinky podávané pouze u bazénu.Samostatný alkohol a limonády neomezeně, mícháné drinky placené .


Vybavení, služby a personál

Animační program slabý, hudbu pouštění pouze tu svou a několikrát denně se opakující,večerní zábava žádná , několikrát jsme zavítali do vedlejšího hotelu na porovnání , tak animační program super nikdo se nenudil. Bazén špinavý , nebyl vůbec filtrování a kdy ho naposledy umyli to asi nikdo neví. Pokud se nepostrčil nějaký ten dolar nikdo z obsluhy si vás nevšiml.


Pláž a moře

Pláž i moře vše asi nějak kompenzovali. Čistá pláž, lehátka zdarma i se slunečníky, ale vše již dosluhovalo. Moře plné barevných ryb a korálů. Kdo rád šnorchluje, tak si užije .


Okolí hotelu

Pouze jeden hotel s několika obchůdky . Jinak uzavřený resort v poušti


Celkový dojem

Na tuto dovolenou budeme opravdu hodně dlouho vzpomínat.


Hotel vhodný pro:

  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Pensee Royal Garden Beach Resort

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno