Detail recenze: Hotel Q Premium Resort

  Turecko, Alanya, Okurcalar

3/5

Šmoulinka:
Hotel jako takový pěkný, ale za vše si připlatíte (wifi na pokoji 15 euro, karta od pokoje navíc 10 euro). Byli jsem 3 osoby na jednom pokoji a dostali jsme 1 kartu - to se mi ještě v 5ti hvězdě nestalo.... Personál na recepci nic moc, ručníky na pláž si musíte vyzvednout na spa recepci, ale nejdříve na jiné recepci musíte vyzvednout karty - pořád Vás posílají z jedné recepce do druhé, místo toho, aby vám to řekli ihned při check - in.

Ubytování

Pokoj pěkný, celkem prostorný. Úklid nic moc, byli jsme na pokoji 3 osoby a měli pouze 2 osušky....Toaletní papír nedoplňován, celkový dojem z úklidu nic moc na 5 hvězd :-(


Strava a stravování

strava - hrůza, měli jsme střevní potíže a celou dobu preventivně jedli endiaron. A nebyli jsme jediní....


Vybavení, služby a personál

Služby celkem v pohodě, využila jsem kadeřníka a byla jsem spokojená. Personál na recepci by mohl být přijemnější. Celý den u bazénu i na pláži velmi hlasitá hudba, mě to nevadilo, mamce ano:-), pokud hledáte klid, tak nedoporučuji.


Pláž a moře

Pláž hezká, oblázková - nutné boty do vody, žabky Vám uplavou na naberou se do nich kamínky. Kousek od břehu je moře ale už hluboké - pokud jste neplavec, tak nedoporučuji.... Jinak moře teplé, čisté, super vlny, což mě bavilo


Okolí hotelu

Je to hotel vedle hotelu, ale to mi nevadilo. Dobré nákupní možnosti v blízkosti hotelu. Bohatá nabídka pěkných výletu v rámci CK - samozřejmě za poplatek :-) Jinak na ulicích celkem ok, mimo chodníky docela dost odpadků.


Celkový dojem

Celkem to ušlo, cena odpovídala kvalitě, příště pokud do Turecka, tak jedině oblast Belek.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Q Premium Resort

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–17 h