Detail recenze: Hotel Resnik Resort

  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Kaštel Štafilić

4/5

Leník:
Výborná dovolená pro rodiny s dětmi, byli jsme tam po třetí a opět jsme byli nadšení.

Ubytování

Ubytovaní jsme byli ve žlutém bungalovu, kde je klimatizace, lednice a dva oddělené pokoje. (Máme zkušenost i s bílým bungalovem a rozhodně doporučuji připlatit si za žlutý.) Malá terasa se stolečkem a 4 židle. Jeli jsme 2 rodiny a na přání nás ubytovali v bungalovech vedle sebe, takže jsme večer mohli sedět a mít tak na dohled/doslech naše spící děti. Jediné malé mínus je malý prostor na záchodě, v koupelně. Tam se člověk sotva otočí, ale zase tam netráví celý den, takže ok :)


Strava a stravování

Měli jsme plnou penzi, takže pití celý den, kdykoliv si můžete přijít natočit alko/nealko a vypít v jídelně či na terase. U všech chodů - snídaně, oběd, večeře je velký výběr jídla, několik druhů příloh, masa, ryby, spousta zeleniny, u oběda ovoce, večer sladký dezert. Samozřejmě se jídlo po čase opakuje, ale my v tom neviděli problém. Byli jsme týden a za tu dobu nám to rozhodně nezačalo "lézt krkem". Jsem vděčná, když během dovolené nemusím vařit a přitom se děti nají, což tady bylo splněno maximálně.


Vybavení, služby a personál

Vybavení ve žlutém bungalovu je ok, žádný luxus nečekejte,ale taky to není žádná hrůza. Vše slouží, jak má. Doporučuji vzít si vlastní šňůru na prádlo, kolíčky a případně i malý smetáček a lopatku. Personál je příjemný, jak uklízečky, tak recepční, tak i v jídelně. Neměli jsme s nikým problém. U recepce si můžete vyměnit eura za kuny. A je tam malý obchůdek se suvenýry.


Pláž a moře

Pláž je oblázková, čistá. Moře taky čisté. Samozřejmě ráno čistší než odpoledne, ale to je spíše probém přílivu. My byli vždycky v červnu a jednou začátek září, takže mimo sezónu a nebyly davy lidí. Vstup do moře pozvolný, ale určitě boty do vody s sebou. Jsou tam ježci.


Okolí hotelu

Blízké okolí hotelu - areál, už má nejlepší roky za sebou. Pár budov chátrá, nejsou už ani obyvatelné. Ale aspoń tam není tolik lidí. Je tam spousta krásně kvetoucíh keřů. Jinak se dají udělat vycházky do okolí, do Kastelu, na starý olivovník, na letiště. Autobusem do Splitu a vloni fungovala i doprava lodí do Trogiru, což bylo skvělé a Trogir je nádherný.


Celkový dojem

Dovolená vhodná pro rodiny s dětmi, které nepotřebují za každou cenu natřískaný animační program. Je to velmi klidné místo, bez barů a hlučných promenád v okolí, takže nevhodná pro mlaďochy, kteří potřebují diskotéky a bujarý život :)


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Seniory
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Resnik Resort

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h