Detail recenze: Sentido Sandy Beach Hotel

  Kypr, Larnaca, Dekelia

4/5

Bianca:
Ubytování odpovídalo 4* hotelu v této destinaci, hotel umístěn v krásné palmové zahradě, kde bylo možno použít bezplatně lehátka, popř. slunečníky nebo využít stínu palem, lehátka i slunečníky byly k dispozici zdarma i na pláži, což bylo jen pár kroků ze zahrady. Možnost zapůjčení plážových (výměna každé 3 dny)

Ubytování

s ubytováním jsme byli spokojeni, pokoj denně uklízen, výměna ručníků, osušek, 1x za pobyt výměna ložního prádla.


Strava a stravování

Snídaně s dostačujícím výběrem, večeře bohaté, každý den ryba upravená na jiný způsob, vždy velmi chutná, další druhy mas na různé způsoby, v týdnu se neopakovaly, saláty, zelenina, zákusky, ovoce.


Vybavení, služby a personál

Bazény v zahradě hotelu byly oproti moři o něco chladnější, ale to nevadilo, přijeli jsme hlavně kvůli moři, v přízemí hotelu každý večer živá hudba. Personál hotelu milý.


Pláž a moře

Pláž čistá, menší, lehátka a slunečníky zdarma, vstup velmi pozvolný, písčitý, místy opravdu jen nepatrné kamínky, vlny jsme měli jen jeden den, voda krásně čistá, vodní sporty za poplatek.


Okolí hotelu

Před hotelem je zastávka autobusu, kterým lze jet do Larnaca (€ 1,50). Naproti je supermarket, kde dostanete téměř vše, a v blízkosti několik restaurací i dalších obchodů, půjčovna aut.


Celkový dojem

Dovolená se nám líbila, hotel doporučuji


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Všechny
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.