Detail recenze: Sentido Sandy Beach Hotel

  Kypr, Larnaca, Dekelia

4/5

Béba:
Naše očekávání ovlivněné mnoha nadšenými recenzemi, bylo hodně zklamáno, zejména co se týče stravování a trochu také stavu pláže.

Ubytování

Starší hotel, ale pokoje pěkné, čisté a udržované. Veřejné prostory slušné.


Strava a stravování

Neuvěřitelně úzká nabídka. Kromě předkrmů, které byly povětšinou stále stejné, byla na oběd či večeři podávána v podstatě jen dvě až čtyři plnohodnotná jídla. Nabídka snídaní také úzká, navíc každý den úplně stejná. Jídla sice dobrá, ale žádné speciality nebo lahůdky, které na dovolené právem očekáváte. Úplná katastrofa byla nabídka ovoce, jeden den byl podáván pouze červený meloun a jablka, jiné dny jen o málo víc, ale některé běžně podávané druhy ovoce nebyly nabízeny vůbec. Ve středomoří nepochopitelné. Nabídka nápojů standardní, barmani příjemní a šikovní.


Vybavení, služby a personál

Úklid na jedničku, služby na recepci bezvadné, pracovníci ochotní a velmi příjemní. V době našeho pobytu problémy s příjmem televize v celém hotelu. Výběr TV kanálů nedostatečný. Wi-Fi bez problémů v celém prostoru hotelu.


Pláž a moře

Pláž hned u hotelu, ale tvořená zeminou udupanou jako tenisové hřiště s mnoha menšími i většími kaménky. Nejhorší to bylo na rozhraní s mořem, kde se vyplavil široký pruh kaménků, velmi nepříjemný na došlap. Bazény hezké a dostatečně teplé, moře krásné, pláž chráněna proti vlnám dlouhými kamennými moly.


Okolí hotelu

Žádné živé společenské středisko, ale příjemné místo na procházky. Snadná možnost cesty do blízké Larnaky.


Celkový dojem

Ubytování a služby pěkné, stravování bídné, koupání příjemné.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.