Detail recenze: Wellness Hotel Centrál

  Česko, Plzeňský kraj, Klatovy

5/5

Lada:
Tento 3 denní pobyt jsme dostali jako dárek. Byli jsme zvědaví, jak se změnily Klatovy za těch pár (ve skutečnosti asi 15) let, co jsme zde nebyli.

Ubytování

Už samotný vstup do hotelu je velmi příjemný. Usměvavá paní recepční nás mile přivítala, seznámila nás s nabízenými službami. Pokoj byl velmi pěkný, všude čisto. Voňavé povlečení, vůbec celkově to tady vonělo, tedy naprosto nic, co by se dalo vytknout.


Strava a stravování

Velmi bohatá nabídka švédských stolů ráno. Snídaně již od 7 hodin(pro nespavce) až do 9.30. Po celou dobu doplňovány potraviny. Vše čertvé. Káva výborná. Nic nechybělo. Servírky milé, usměvavé. Využili jsme i možnost oběda-též bohatý výběr za příznivé ceny z jídelníčku. Večeře výběrem za 3 jídel, k tomu polévka. Porce velké, téměř to nešlo sníst kvůli množství.


Vybavení, služby a personál

Hotel krásný, čistý. Služby perfektní. Využili jsme opakovaně solnou saunu a bazén. Voda v něm měla vyhovující teplotu, masážní trysky byly též příjemné. Masáž lávovými kameny můžeme také jen pochválit.


Okolí hotelu

Hotel je v blízkosti historického centra(asi 15 minut pomalou chůzí). Měli jsme štěstí, že jsme se dostali na mimořádnou prohlídku historické lékárny, rovněž jsme navštívili výstavu skla. Jinak kvůli zimní sezóně byly interiéry památek zavřené(o to větší důvod přijet znovu v sezóně). I tak jsme si ale užili procházek historickým centrem v denní i večerní dobu. Ideální je rovněž možnost parkování u hotelu.


Celkový dojem

Byli jsme maximálně spokojeni. Není absolutně nic, na čem bychom mohli najít chybu. Možná snad jen původní okna- ne zrovna krásná, ale to nám pobyt vůbec nerušilo. Jistě i ta v budoucnu budou nahrazena a hotel bude zářit ještě více než teď. Máme v plánu se sem určitě vrátit, nemělo to chybu.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.