Popis

Popis hotelu Rezidence Club L´ile D´or

Popis:

LA LONDE LES MAURES Malé město La Londe les Maures se nachází v srdci divoké provensálské přírody a je obklopené lesy a vinicemi. Maurské pohoří, otevírající se směrem do vnitrozemí, shlíží na pobřeží s bělostnými plážemi. Blízké klimatické lázněHy?res, pevnost Bregançon, kde má prázdninové sídlo francouzský prezident, či kouzelné městečko Bormes les Mimosas lákají k výletům. Zlaté ostrovy okouzlí návštěvníky svou nespoutanou přírodou. REZIDENCE L ?ILE D ?OR Příjemná prázdninová rezidence, sestávající patrových budov pavilónového typu v rozlehlém parku, se nachází 400 m od písčité pláže. Přímo kolem rezidence vede turistická stezka k pevnosti Bregançon a dále po pobřeží.Rezidence je ideální pro rodiny s dětmi či skupiny, společně s rezidencí Les Oceanides tvoří malé prázdninové letovisko s bohatou infrastrukturou.

Vybavení:

Recepce s WiFi (20 EUR/týden), restaurace a bar, dva bazény s tobogánem a brouzdalištěm (květen - září), sluneční terasa s lehátky, sauna, turecké lázně, fitness, tenisový kurt, sportovní hřiště, prádelna, venkovní parkoviště zdarma, dětský klub pro děti4-11 let a 12-15 let (04.07.-28.08.), animační programy pro děti i dospělé každý den i večer.

Ubytování:

Klimatizované byty s kompletně vybavenou kuchyňkou (varná deska, lednice, mikrovlnná trouba, v apartmá myčka), s koupelnou a WC, TV (40 EUR/týden). 2P4: obytná kuchyně s rozkládací pohovkou, oddělená ložnice s dvojlůžkem. 3P6: obytná kuchyně s rozkládací pohovkou, dvě oddělené ložnice se dvěma lůžky a dvojlůžkem.

Stravování:

Vlastní. Možnost zajištění večeří nebo polopenze za příplatek v restauraci resortu.

Pláž:

Písčitá, veřejná, neplacená, 300 m.

Doprava:

Vlastní.

Sport a zábava:

Tenisový kurt, sportovní hřiště, v červenci a srpnu animační programy pro děti i dospělé. Na pláži bohatá nabídka vodních sportů. Lodní výlety na Zlaté ostrovy, pěší výlety k pevnosti Bregancon a po okolí. V letovisku půjčovna kol, masáže, diskotéka,kino, sportovní kluby, tenis, exotická zahrada, v sezoně turistický vláček po okolí.

Francie

Francie se řadí řadu let k turisticky nejoblíbenějším destinacím, svým hostům nabízí prestižní světoznámá letoviska, koupání v průzračně čistém moři a bohatý program poznávání historie kraje, ve kterém se rozhodnete strávit svoji dovolenou. Neopakovatelné gastronomické zážitky, výborné francouzské víno a „umění žít“ – ideální dovolenou s francouzským šarmem máte zaručenou! Azurové pobřeží, lákající především azurovým mořem, sluncem, krásnými písčitými plážemi, jachtami, gurmánskými zážitky, posezením v příjemných pobřežních kavárničkách a večerní zábavou v místních klubech nebo kasinech. Pro klienty cestující vlastní dopravou mnoho nádherných a zajímavých míst v dosahu ubytování: Monako, Nice, St. Tropez s proslulou četnickou stanicí a jachtařským přístavem a mnoho dalších.

Hotely Provence-Alpes-Côte d'Azur