Rosselli AX Privilege Hotel

  Malta, Valletta

Hotel Rosselli AX Privilege

    Malta, Valletta
Místo

Luxusní, mimořádně elegantní a sofistikovaný hotel ve vzorci "pouze pro dospělé", který se nachází v krásně zrekonstruovaném paláci Casa Rosselli-Massa, postaveném na začátku 17. století ve velmi originálním stylu s působivou fasádou. Zde pocítíte ducha historie Valletty a odkaz rytířů řádu johanitů. Adaptace na cíle hotelu přinesla z budovy jeho jedinečné kvality, takže nyní můžeme našim hostům nabídnout to nejlepší. Hotel má pouze 24 jedinečných, moderních, designových pokojů. Hotelová střešní terasa a bazén nabízí nezapomenutelný výhled na střechy Valletty a moře.

Výhody nabídky
 • pouze pro dospělé (18+)
 • střešní bazén
 • restaurace oceněná michelinskou hvězdou
 • designové interiéry
Umístění

v centru VALLETTY, obchody, restaurace a bary v blízkosti hotelu, cca. 400 m od sv. Jana Křtitele, cca. 600 m od Pjazza Teatr Rjal a Upper Barrakka Gardens, cca. 800 m od fontány Trytona, cca. 7 km od Sliemy; Cca. 8,5 km od letiště na Maltě; autobusová zastávka cca. 150 m od hotelu.

Hotel

pětihvězdičkový, moderní, renovovaný v roce 2018, 24 pokojů, 1 budova, 2 patra, 24hodinová recepce, 2 restaurace la carte: Under Grain - oceněno hvězdou Michelin , mezinárodní kuchyně, vyžadován společenský oděv (pánové - dlouhé kalhoty a plné boty), Grain Street - evropská kuchyně, střešní bar; střešní terasa, konferenční místnost pro max. 10 osob, bezdrátový internet zdarma; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club; hotel přijímá pouze hosty starší 18 let.

Pokoje

standardní: 2 osoby, přibl. 20-24 m 2 , klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha, WC; fén, župany a pantofle), bezdrátové připojení k internetu, satelitní TV, trezor, set na přípravu kávy/čaje, kávovar, mini- bar; superior: 2 osoby, cca. 20-24 m 2 , opticky oddělený obývací pokoj a ložnice, standardní vybavení pokoje; nadstandardní pokoj za příplatek; výkonný: 2 osoby, cca. 42 m 2 , opticky oddělený obývací pokoj a ložnice, standardní vybavení pokoje, navíc: privátní sauna; Executive pokoj za příplatek; junior suite: 2 osoby, cca. 35 m 2 , obývací pokoj, ložnice v mezipatře, standardní vybavení pokoje; junior suite za příplatek.

Rekreace

střešní bazén, sladká voda.

Zdarma

- Wi-Fi

Popis

Časy výdeje jídel i fungování jednotlivých prvků hotelové infrastruktury se mohou mírně změnit v důsledku sezónnosti, povětrnostních podmínek, požadavků hostů nebo vyšší moci mimo kontrolu hoteliéra.

* Informace o oficiální kategorizaci hotelu naleznete v popisu prezentovaných zařízení (sekce 'Hotel') a je v souladu s kategorizací používanou v dané zemi. Každá země používá svá vlastní kritéria pro udělení konkrétní kategorie.

Základní cena zahrnuje

 • ubytování na příslušný počet nocí
 • vybraný typ dopravy a stravování
 • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: Čedok a.s., IČ 60192755.
Název hotelu dle pořadatele: Hotel Rosselli AX Privilege *****
Lokalita dle pořadatele: Malta, Valletta

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Rosselli AX Privilege Hotel *****
Typ pláže: kamenitá, skalnatá
Vzdálenost od pláže: 350 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 512 568
dnes 8–20 h

Lokalita

Malta

Oblast Středozemního moře byla vždy místem bohatých dějinných událostí. Jedním z míst, kde se střetávaly různé kultury, bylo i Maltské souostroví. Historicky souostroví vzniklo vyvýšením pevninských desek, proto na mnohých skalních útvarech je zaznamenána hladina moře během celé historie. Malta, Comino i Gozo leží velmi blízko italské Sardínie. Od severní Afriky je dělí 250 km. Barva moře, které omývá břehy ostrovů, je tmavě modrá, místy přechází do tyrkysové nebo světlemodré barvy. Skalnaté pobřeží skrývá podmořský bohatý život, který díky čistotě moře je patrný pouhým okem. Malta je ideálním cílem dovolené pro kombinaci lenošení na pláži a poznávání zdejších památek. Vzhledem k původu ostrova nenalezneme zde mnoho písečných pláží. K nejkrásnějším plážím patří pláže v zálivu Mellieha Bay a Golden Beach. Mírné středozemské podnebí umožňuje turistům trávit slunnou dovolenou od dubna do konce října.

Malta - zavedení ekologické daně

S účinností od 1. 6. 2016 je na všech maltských ostrovech (Malta, Gozo, Comino) zavedena tzv. ekologická daň a to ve výši 0,5 EUR / osoba a noc, maximálně však 5 EUR / osoba a pobyt.

Ekologickou daň budou hradit osoby ve věku od 18 let. Poplatek budou vybírat přímo ubytovatelé v místě pobytu.

Malta - více informací