Hotel Tavistock

  Velká Británie, Anglie, Londýn

5/5

TAVISTOCK

    Velká Británie, Anglie, Londýn
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Poloha

Hotel s výhledem na krásné zahrady Bloomsbury je situován v ideálním místě pro objevování Londýna, jen 300 metrů od zastávky metra Russel Square.

Ubytování

395 jednoduše zařízených pokojů. K dispozici je klientům koupelna, WC, fén, rádio, příslušenství pro přípravu čaje a kávy, televizor, telefon a Wi-fi.

Popis

Místo, kde se setkává minulost a současnost. Směs historie, přelomové architektury a kultury vytvořila úchvatné a neustále se vyvíjející město. Nemůžeme být překvapeni, že se hlavní město Británie stalo Mekkou návštěvníků a úžasným místem k životu. Je zde skutečně něco, co osloví každého, ať už jsou jeho zájmy jakékoli. Přijeďte a zjistěte sami, co všechno vám může nabídnout... nespočet galerií, muzeí a zábavy. Tato živá metropole zahrnuje rozličné kultury svých obyvatel, jež se navenek projevují v kuchyni, obchodech, hudbě a celé řadě festivalů. Nachází se zde čtyři Památníky Světového dědictví – Tower, Westminsterský palác, Maritime Greenwich a zahrady Kew. V Londýně je 3800 hospod, tj. 9 % z celého území Spojeného království.

Vybavení a služby

Bar, restaurace, parkování před hotelem, výtah, 24hodinová recepce.

Program

Individuální od 2 osob s možností zakoupení fakultativních služeb předem. Přehled naleznete níže, ceny uvádíme v záložce Ceník a objednávka. Transfer • Transfer z/na letiště Heathrow, Stansted nebo Gatwick - auto až pro 3 osoby • Sdílený transfer z/na letiště Heathrow, Stansted nebo Gatwick - cena za osobu • Jízdenka z letiště do centra Londýna a zpět – zpáteční jízdenka na autobus z letiště Luton, Stansted nebo Gatwick do centra s několika zastávkami. Jízdenky • Vyhlídkový autobus - jízdenka na 24 h, nástup/výstup na kterékoliv ze zastávek, audioprůvodce ve světových jazycích. • London Pass na 2/3 dny – vstup do 55 atrakcí, muzeí a historických budov (včetně Tower of London, Katedrály sv. Pavla, Kensingtonského paláce, hradu Windsor, lodí po Temži). • London Pass a Travel Card na 2/3 dny – navíc Travel Card platná na metro, autobusy i vlaky. Vstupenky • Madame Tussaud’s – muzeum, kde můžete vidět voskové figuríny známých herců, zpěváků, sportovců, ale také státníků a historických osobností. • London Eye – S výškou 135 m se řadí mezi největší vyhlídková kola na světě. Projížďka trvá cca 30 minut. Užijte si panoramatický výhled na celý Londýn. • Tower of London - nejznámější pevnost a anglická nejnavštěvovanější památka, která byla v minulosti palácem, ale i ZOO, britské korunovační klenoty. • The London Dungeon – muzeum nebo spíše strašidelný hrad, který vás provede dějinami Londýna a okoření je hrůzostrašnými příběhy. • British Museum – 2,5 h. Prohlídka Britského muzea s místním průvodcem. Výlety • Oxford, Stratford a Warwick Castle – 11 h. Pěší vycházka po Oxfordu úzkými uličkami, návštěva Stratfordu – rodiště Williama Shakespeara a hradu Warwick. • Stonehenge – výlet k jednomu z nejzáhadnějších míst na světě (80 kamenů vážících až 40 t). • Warner Bros. Studios - Harry Potter - 7,5 hod. Čeká Vás prohlídka studií po stopách Harryho, Rona a Hermiony a objevíte zázraky kouzelného světa. Prohlédnete si např. Hagridovu chatu, Velkou síň, kostýmy, ručně vyřezávané rekvizity atd. Výlet zahrnuje dopravu z Londýna a zpět. Výlet je bez průvodce. • Zákulisí Harryho Pottera - 7 hod. Odhalte kouzlo speciálních efektů a tajemství zákulisí filmu. Prohlédnete si model hradu, náčrtky, Brumbálovu kancelář, nebo Velkou síň. Výlet zahrnuje dopravu z Londýna a zpět a průvodce v AJ.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Tavistock ***

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 486 036
dnes zavřeno

Hodnocení

1. nejlepší hotel v destinaci Anglie

5/ 5 2 recenzí


Michael duben 2018
Konečně bez průvodce po vlastní ose na 1. Naplánoval jsem si eurovíkend v Londýně pro pánskou jízdu s fotbalem. Někdo chtěl na Eye, další do Greenwich/Canary Wharf lodí v r... celá recenze


Pavel srpen 2013
Hotel Tavistock. Doporučuji. Normální hotel. Je na kraji centra u metra nebo Bus. Je na trase Picadilly line, kde je přímá cesta na Heathrow. Ubyto... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-tavistock-anglie-velka-britanie-z1486036/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).