Přímo u pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Hotel Özkaymak Alaaddin ****

Plaz

Písčitá pláž se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky jsou zdarma.

Poloha

Hotel leží 95 km od mezinárodního letiště v Antalyi, 105 km od centra města Antalya, 25 km od centra města Alanya.

Stravovani

All Inclusive

Vybaveni pokoje

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, SAT/TV, telefonem, trezorem (za poplatek), minibarem (za poplatek), balkonem či terasou.

Vybaveni hotelu

Vstupní hala s recepcí, konferenční místnost, TV místnost, hlavní restaurace, 4 bary, vnitřní bazén, venkovní bazén s oddělenou částí pro děti (lehátka a slunečníky jsou zdarma), miniklub (4-12 let), dětské hřiště, turecké lázně, sauna, fitness, aerobik, vodní aerobik, plážový volejbal, tenisové kurty, šipky, billiár, diskotéka. Za poplatek masáže, kadeřnictví, čistírna/prádelna, lékař, obchody, vodní sporty na pláži.

Alanya

Velkou pozornost věnujeme tradičně místu ležícímu přímo na pobřeží Turecké riviéry s pohořím Taurus v pozadí, Alanyi. Velké, živé a oblíbené prázdninové středisko s jednou z nejkrásnějších pláží Turecka, Kleopatra Beach. Transfer z letiště v Antalyi trvá do Alanye zhruba dvě a půl hodiny.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.