50 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Penzion Levteri

Popis

Rodinný penzion situovaný cca 60 m od severní pláže a cca 100 m od živého centra letoviska. V přízemí se nachází restaurace s venkovní terasou, kde je možné vychutnat si pokrmy bulharské i mezinárodní kuchyně

Okolí

Jedno z nejoblíbenějších letovisek českých turistů. Nachází se 54 km od Burgasu a jedná se o velmi živé město, kde si každý přijde na své. Na hlavní třídě, která tvoří centrum letoviska, naleznete nespočet obchůdků, stánků, restaurací, kaváren, barů a diskoték. K dispozici jsou Vám zde také směnárny, banky, bankomaty, pošta, 24 hodinová zdravotní služba a aquapark. Primorsko obklopují dvě rozsáhlé pláže &ndash, severní a jižní. Jižní pláž je svým pozvolným vstupem do moře vyhledávána především rodinami s dětmi, naopak pláž severní nabízí živější moře s vlnami.

Stravování

Polopenze - snídaně formou švédských stolů. veřeře o třech chodech + 2 dcl nealkohol. nápoje
Plná penze- snídaně formou švédských stolů, servírovaný oběd, veřeře o třech chodech + 2 dcl nealkohol. nápoje

Ubytování

standardně vybavené 2lůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací křeslo) a 4 lůžkové apatmány, vše s vlastním sociálním zařízením, televizí, ledničkou a balkonem. Wi-fi připojení k internetu zdarma

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

9 uživatelů

Pořadí

33. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

15.9.2015 | Anna Cífková
Datum pobytu: 1.9.2015
Mohu doporučit všem a již čekám na nabídky na příští sezónu

Nejnovější recenze

4
9.9.2015 | Barbora & Patrik
Datum pobytu 1.9.2015
4/5 - Skvělé
Zhodnotili by sme to tam na 75% s tým, že sa tam raz chceme vrátiť- tak za zopár rôčkov :)
5
7.9.2015 | Jiří Černý
Datum pobytu 1.8.2015
5/5 - Úžasné
Perfektní, budu se rád vracet.
4
29.8.2015 | Pavla
Datum pobytu 1.8.2015
4/5 - Skvělé
Kdo hledá samotu a krásy přírody popř. nějaké památky, tak to pro něj určitě nebude . Kdo hledá zábavu třeba s dětma, vlny v moři nebo nakupování, tak si to užije. Určitě se ještě opět do Primorska vrátím.

Bulharsko

Dovolená v Bulharsku patřila vždy k těm nejvíce populárním, nyní po několika letech turisté znovu objevují tuto slovanskou zemi s balkánskými kořeny. Vracejí se i ti, kteří zde byli v minulosti, aby znovu objevili kouzlo dlouhých černomořských písčitých pláží a zároveň ochutnali znovu výtečnou bulharskou kuchyni v doprovodu tradičního folklóru. Letoviska se nyní rozšiřují, což se děje ve velké míře v souvislosti s novým rozvojem jednotlivých letovisek a i díky finanční podpoře bulharské vlády. Nově budované komplexy a hotely odpovídají již zcela evropským standardům a naznačují cestu, po které se Bulharsko vydalo na cestě již v rámci Evropské Unie.

Nadále jsou však stále oblíbené rodinné vilky a penziony, schované někdy mezi luxusními komplexy, ale někdy posazené v krásném, ještě nenarušeném prostředí menších vesniček. Bulharské pláže jsou čisté a jemný písek garantuje skvělou dovolenou. Pozvolný vstup do moře usnadňuje dovolenou rodinám s dětmi. Rozhodně si nenechte ujít bulharskou kuchyni, která se zakládá na pokrmech v kombinaci zeleniny a sýra.

Popis byl převzat z katalogu CK FIRO-tour

» předpověď počasí Bulharsko

Hotely Primorsko