Popis

Popis hotelu Fafa Premium *****

Středisko

Golem

Poloha

Šestipodlažní hotel v Premium kvalitě je umístěn v zahradě přímo na písčité hotelové pláži, cca 2 km od centra střediska a cca 40 km od letiště v Tiraně; autobusová zastávka cca 1,5 km od hotelu, nejbližší obchody a restaurace 50 m.

Vybavení

Prostorná vstupní hala, recepce, výtahy, restaurace, 3 bary, parkoviště, WiFi v lobby zdarma, bazén s terasou na slunění; lehátka a slunečníky zdarma.

Sport a zábava

Vodní sporty za poplatek na pláži. Historické památky v nedalekém Durresu.

Ubytování

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací křeslo) jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, chladničkou, trezorem a balkonem nebo terasou. Za příplatek pokoje s bočním nebo přímým výhledem na moře a rodinné pokoje až pro 4 osoby - dvě místnosti, vybavení stejné jako pokoj standard.

Stravování

All inclusive zahrnuje snídaně (7:30-9:30), obědy (13:00-15:00) a večeře (19:00-21:00), odpolední občerstvení, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10:00-22:00) v časech a místech určených hotelem.

Pláž

Hotelová písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu, slunečníky a lehátka zdarma.

Tipy pro správnou volbu

- oblíbený hotel přímo u pláže
- lehátka a slunečníky zdarma
- rodinná dovolená

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

5 uživatelů

Pořadí

15. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

31.7.2018 | Kateřina
Datum pobytu: červenec 2018
V den odjezdu vás vykopnou z pokoje v 11 hod takže kdo se chce osprchovat z moře aby neletěl domů jako slaneček už nemůže na pokoji nýbrž na pláži a převléct na wc.

Nejnovější recenze

1
12.9.2017 | Dana
Datum pobytu září 2017
1/5 - Nic moc
Nedoporučuji vůbec nikomu.
1
25.8.2017 | Linxovi
Datum pobytu srpen 2017
1/5 - Nic moc
Domnívám se, že zde již není celkem co dodat. Možná, že ve vzdálenější budoucnosti se hotel svému proklamovanému označení přiblíží více, ale teď jej doporučit nemůžeme ani svému nepříteli!
2
25.7.2017 | jitka
Datum pobytu červenec 2017
2/5 - Horší
zatím nic moc. služby v Řecku nebo Španělsku i Turecku jsou rozhodně lepší.

Albánie

Albánie je zapomenutou zemí na Balkánském poloostrově, která je ovšem velmi lákavým cílem nejen pro dobrodruhy prahnoucí po poznání. Většinou ji vyhledávají milovníci historie, přírody a poznávání místních pohostinných obyvatel. Pro turisty, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou u moře, má i Albánie rozhodně co nabídnout. Na pobřeží Jaderského a Jónského moře vyrostly hotely podobné těm v Černé Hoře a Chorvatsku. Albánie je sice zemí převážně hor a hlubokých údolí, nicméně přímořské pobřeží je velmi nádherné. Hlavním městem je Tirana, která leží přibližně uprostřed státu. Milovníci historie a architektury v zemi obdivují četná antická města, byzantské kostelíky a středověké zříceniny. Vyznavači horských túr zase mohou využít tras téměř nedotčenými horskými masívy.