Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Kemp Galeb ***

Středisko

Omiš

Poloha

Kemp se nachází na okraji Omiše, v sevřenína krásné písčité pláže a hor. 25 km pod Splitem. Vzrostlé topoly, břízy, lípy a stromy tamaryšku poskytují v kempu přirozený stín.

Vybavení

Tenisové kurty s osvětlením vhodné pro denní a noční hru, fotbalové hřiště s umělou trávou, hřiště na plážový volejbal, dětské hřiště. Animace pro děti a dospělé. (aerobic, aqua aerobic, gymnastiku,mini club, plaveckou školu, mini disco, škola windsurfingu). Na místě se platí pobytová taxa.

Sport a zábava

Tenisové kurty s osvětlením, fotbalové hřiště s umělou trávou, hřiště na plážový volejbal, dětské hřiště. Animační program pro děti a dospělé, aerobic, aqua aerobic, gymnastiku, mini club, plaveckou školu, mini disco, škola windsurfingu.

Ubytování

Mobilní domy Relax PREMIUM - pro 6-8 osob má 3 ložnice, denní místnost, vybavenou kuchyni s lednicí, satelitní televizor, dvě koupelny (sprchový kout, WC) a klimatizace. Na terase je zahradní nábytek a jakuzzi. Domy jsou ve 2. a 3. linii, 50-70 m od písečné pláže. .
Mobilní domy Relax 6+2 až pro 6 osob mají tři ložnice s dvoulůžkem, vybavenou kuchyňka s ledničkou a rozkládací sedačkou, satelitní televizor, klimatizaci, dvě koupelny a terasu se zahradním nábytkem.
Mobilní domy Relax 4+2 až pro 6 osob mají dvě ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem,vybaveno kuchyňku, koupelnu a terasu.

Stravování

Bez stravy. Snídaně, obědy a večeře za příplatek v restauraci v kempu.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Sprchy na pláži, plážová restaurace a bar.

Tipy pro správnou volbu

* rodinná dovolená přímo na pláži
* pozvolný vstup do průzračného moře
* jedinečné místo pro milovníky sportu a poznání

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.