Hurghada, hotel Elysees

Recenze hotelu Elysees Hotel *** - Egypt

Počasí a moře super, pláž a ubytování dobré, personál příjemný a ochotný, let, transfer a all inclusive nic moc, jídelna včetně bufetu odpudivá a strava? - jednotvárný, nechutný děs.

Ubytování (3 / 5)

Hotelové pokoje jsou vybaveny dostatečně a téměř stejně, úklid a čistota na úrovni. Poloha hotelu a jeho členitost, zejména výhled a balkon určuje pak kvalitu jednotlivých pokojů. Pokoj bez balkonu, nebo s nevhodným výhledem "lze" vyměnit za vyhovující.

Strava a stravování (1 / 5)

Strava poživatelná pouze se sebezapřením, celkově stravování hodně pod průměrem.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Vybavení průměrné, čistota na pokoji překvapivě na vyšší úrovní, personál milý a úslužný.

Pláž a moře (4 / 5)

Pláž i vstup do moře písečné, dobře udržované, včetně lehátek, slunečníků a ručníků. Výborný dojem kazí pouze stále se opakující hlasitá hudba.

Okolí hotelu (2 / 5)

Hotel uprostřed zástavby a podél rušné ulice (pláž za ní) skýtá většinou špatný výhled na rozestavěné hotely plné nocujících bezdomovců a vřeštících koček nebo bazény uprostřed uzavřeného prostoru tvořeného 6ti hotelovými budovami, který je až do skoro ranních hodin okupován hlučnými domácími turisty s dětmi a kočkami.

Celkový dojem (3 / 5)

Dobrý dojem kazí strava, okolí a nápoje podávané v rámci all inklusive do malých plastových kelímků.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.