Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Alborada Beach Club **

Poloha

Na jihu ostrova v turistické oblasti Costa del Silencio. Typické rybářské městečko Las Galletas s obchody, restauracemi a bary cca 600 m. V bezprostřední blízkosti hotelu možnost drobných nákupů. Rušné turistické středisko Playa de las Américas cca 12 km (spojení linkovým autobusem, zastávka v blízkosti hotelu).

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar a konferenční sál. Venku bazén s mořskou vodou o rozloze 3 200 m2, bar u bazénu, terasa se slunečníky a lehátky zdarma.

Pokoje

AP: koupelna/WC, oddělená ložnice, obývací pokoj (rozkládací pohovka) s kuchyňským koutem, telefon, TV (zdarma omezený počet
kanálů), trezor za poplatek, balkon nebo terasa. APSV: viz AP, výhled na moře.

Zábava

Sportovně-animační program během dne a večerní zábavný program.

Stravování

Bez stravování, možnost dokoupení programu all inclusive.

Pláž

V bezprostřední blízkosti hotelu malá přírodní písečná pláž, kamenitý vstup do moře. Tmavá přírodní pláž Playa Galletas s hrubým pískem a místy s oblázky cca 700 m. Slunečníky a lehátka nejsou k dispozici.

Program all inclusive

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–23.00 hod.)

Sportovní nabídka

Zdarma: pétanque, stolní tenis. Za poplatek: biliár, škola potápění, golfové hřiště Los Palos cca 5 km, Golf Amarilla cca 8 km a Golf del Sur cca 9 km.

Pro děti

Brouzdaliště (mořská voda) a hřiště, miniklub (4–12 let), dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Extra služby

Z důvodu čištění se bazén cca 1× týdně na část dne uzavírá. V některých pokojích je nutné použít adaptér, k zapůjčení v destinaci u zástupce CK oproti kauci.

Internet

Zdarma: WiFi v baru u bazénu. Za poplatek: internetový koutek.

Platební karty

VISA, EC/MC.

Doba transferu

30 min

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

5 uživatelů

Pořadí

22. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

2.11.2017 | Jan
Datum pobytu: říjen 2017
Celkem

Nejnovější recenze

5
3.9.2017 | R
Datum pobytu červenec 2017
5/5 - Úžasné
Doporučuji výlet do Loro parku!S většími dětmi i Siam park-pro nás super adrenalin.Asi povinost je výlet na Taide,ale za mě nejslabší,dlouhá cesta,lanovkou pod vrchol ,tam krátká procházka a dolů.Asi super zážitek je vylézt až nahoru,ale to je tak na celý den.Na kratší vzdálenosti je možné využít místní autobusy-celkem levné. Cesta letadlem je přes 5 hodin!!,v letadle občerstvení.
5
1.11.2016 | Dáša
Datum pobytu říjen 2016
5/5 - Úžasné
Veliká spokojenost, dovolenou jsme strávili v klidu a pohodě.
5
17.7.2016 | Ivan
Datum pobytu červenec 2016
5/5 - Úžasné
Za málo peněz hodně, opravdu hodně muziky. Nedostižný večerní program nejdříve pro děti, poté pro dospělé. Tu atmosféru je nutné zažít na vlastní kůži, a že jsme již procestovali řadu destinací. Tohle nemělo chybu. A pokud vyrazíte na vrcholek sopky Teide a projížďku národním parkem, pak tomu jen dodáte třešničku na dort.

Tenerife

Informace

časový posun: –1 hod.

měna: Euro

úřední jazyk: španělština

doba letu: cca 5 hod.

O Tenerife se mluví jako o „ostrově věčného jara“ díky jeho mírnému podnebí. Ostrov Tenerife je největším z Kanárských ostrovů. Hlavním městem je už od 19. století Santa Cruz, které je zároveň velmi důležitým přístavem. Tenerife je jako malý kontinent, má tvar trojúhelníku a díky oblastem s různými klimatickými podmínkami se na něm můžete setkat s různými rostlinami i zvířaty. Kde jinde v Atlantiku se můžete koupat v moři nebo obdivovat krásné palmy a rozkvetlé rostliny všech možných barev a ve stejném dni se koulovat v zasněžených horách?

Loro Parque – tematický přírodní park, kde spatříte na 300 druhů papoušků, gorily, jaguáry, lachtany, delfíny, tučňáky, netopýry, krokodýly, orchideje nebo cizokrajné motýly. Budete mít možnost vidět představení velryb, dravých ptáků, papoušků, lachtanů i delfínů. Je zde i mořské akvárium – možnost vidět žraloky, delfíny a spoustu druhů ryb.

Siam Park – vodní park plný bazénů a tobogánů

Pueblochico – Kanárské ostrovy v miniatuře

Národní park Caňadas del Teide – sopka a nejvyšší hora Španělska

Velbloudí safari

Puerto de la Cruz – hlavní město ostrova

Vyhlídka Los Gigantes

Uprostřed Tenerife se nachází nejvyšší hora celého Španělska Pico del Teide. Tyčí se do výšky 3718 m n. m. Hora je viditelná z kteréhokoliv místa na Tenerife, a dokonce i z okolních ostrovů. Je to dodnes činná sopka, její vrcholek bývá většinou pokryt sněhem až do pozdního jara. 200 m pod vrchol vede lanová dráha.

Sever ostrova je o něco chladnější, deštivější, ale je neuvěřitelně zelený, všude kam dohlédnete, jsou banánové plantáže, stromy a keře. Květina vánoční hvězda zde roste prakticky jako plevel.

Turistická sezóna na Tenerife je po celý rok. Nejvyšší sezóna je na Silvestra a v období karnevalu. Tenerife je na druhém místě co do velikosti karnevalů, hned po Riu de Janeiru. Podnebí je velice příjemné, celý rok jarní, přes den se teplota pohybuje mezi 25 – 29 °C, noci jsou o něco chladnější. Na Tenerife můžete strávit příjemné léto s teplotami na koupání nebo zimu, kdy se poletíte ohřát. Stabilní klimatické podmínky celý rok.

Pozn.: Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria.

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Hotely Tenerife