700 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel La Pergola ****

Popis hotelu

Hezký hotel vhodný pro rodiny s dětmi.

Poloha

klidná. Centrum Sabbiadoro cca 500 m. Restaurace, bary a nákupní možnosti cca 100 m.

Pláž

písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 700 m. Při pobytu od 3 nocí 2 lehátka a 1 slunečník na pokoj na pláži zdarma.

Vybavení

hotel se skládá z hlavní a vedlejší budovy propojené společenskou místností. Dále hotel disponuje TV místností, čítárnou, restaurací a barem. Výtah pouze v hlavní budově. Bazén s masážními tryskami. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování

pokoje ve vedlejší budově: pokoje (A2A): dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky, cca 12 m2. Pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, fénem, trezorem, sat. TV, telefonem, klimatizací a balkonem. Pokoje (A1A): jednolůžkové pokoje bez možnosti přistýlky, cca 12 m2. Stejné vybavení jako A2A. Pokoje (A3A): třílůžkové pokoje bez možnosti přistýlky, cca 16 m2. Stejné vybavení jako A2A. Rodinné pokoje (A4A): pro 2 dospělé a 2 děti (do 12 let) nebo 1 osobu (od 13 let), cca 16 m2, s dvoulůžkem a palandou. Stejné vybavení jako A2A. Pokoje v hlavní budově: pokoje superior (A3C): třílůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Stejné vybavení jako A2A.

Stravování

snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů, večeře výběr z menu.

Internet

WiFi v celém hotelu zdarma.

Sport a jiné aktivity

půjčovna kol (dle dostupnosti), stolní tenis, pilates (cca červen-září). Za poplatek: golf, jízda na koni a tenis v okolí.

Pro děti

dětské hřiště a dětská herna. Dětská postýlka do 2 let cca 20 €/noc včetně stravy. Rezervace v CK. Platba na místě.

Další informace

parkování: parkoviště zdarma,
domácí zvíře: ne,
příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 13.5.-29.7. denně/5 nocí, 30.7.-26.8. denně/7 nocí,
platba kartou: VISA, MasterCard.

Ušetřete

Výhodná nabídka: 10% sleva od 5 nocí při rezervaci do 31.3.2016, 5% sleva od 5 nocí při rezervaci do 30.4.2016 (nelze kombinovat s výhodným termínem)
Výhodný termín: 7=6/14=12 při pobytu 24.3.-25.6. a 27.8.-4.10.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Friuli Venezia Giulia