Detail recenze: Delfin Hotel Plava Laguna

  Chorvatsko, Istrie, Zelena Laguna

4/5

Petra:
Ubytování a stravování trochu problém, jinak ok.

Ubytování

Pokoje čisté, pravidelný úklid, není co vytknout. Hudební produkce by za nás byla vhodná, když už musí být třeba obden. Než se vše zklidnilo byla půlnoc a ráno v 6 začalo přemisťování lehátek a stolů u bazénu. Skupiny dospívajících dětí snad už ani nekomentujeme/ nevím, jestli jim někdo připomíná, že nejsou na světě sami/. Na velký odpočinek to teda nebylo.


Strava a stravování

Jídlo bylo ok, něco lepší, něco horší, my se najedli a ještě pobavili. Příchozí s taškami je horlivě plnili, po obsluze vyžadovali další ubrousky na zabalení svacinek a asi i obědů. Bez ironie, byl to děs. Ke konci dovolené se nám tam už nechtělo ani chodit. Některé dvojice měli naloženo i dvanáct croissantů. Hromady nedojedených jídel. Organizace v tomto počtu a kvalitě stravniků, musí být náročná, ale možná by stálo za úvahu nějaké rozdělení pater a časů na jídlo.


Vybavení, služby a personál

Nemáme co vytknout. Zase jen starší ročníky, které velmi urputně od rána do večera okupovaly lehátka u bazénu. Ráno při úprku k umístění osušky na lehátko, se zdáli být všichni ve velmi dobré kondici. My se tam byli koupat jen dvakrát, ale pozorovat to ráno bylo hodně veselé, ale i smutné. Prostě jsme křupani.


Pláž a moře

Pláž superrr, nic negativního. Sice jsme neměli jogurt, vejce, chlebík atd od snídaně, ale jsou tam občerstvení i potraviny, stačilo se zvednout a jít.


Okolí hotelu

Upravené, v pořádku.


Celkový dojem

Za nás bez každodenní hudby a jinou stranu hotelu. Je to asi individuální, někomu to vyhovuje.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Delfin Hotel Plava Laguna

Hotel Delfin

Chorvatsko, Istrie, Poreč, Zelena Laguna
50 m od pláže Dítě zdarma

Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–20 h