Dovolená Side

Recenze hotelu Leda Beach Hotel *** - Turecko - Side - Side

S dovolenou v tomto hotelu jsme byli velmi spokojeni.

Ubytování (5 / 5)

Sice 3** hotel,ale pokoje hezky zařízené,koupelna také,čisto.Byli jsme již po šesté v Turecku,vždycky v 5*****hotelích,které byly opravdu luxusní,ale nejvíc se nám líbilo tady.Domácká atmosféra,lidi mají k sobě blíž,mluví spolu,pravý opak neosobních,anonymních obřích hotelových komplexů.

Strava a stravování (5 / 5)

Strava opravdu velice dobrá,každý den výběr ze tří jídel,opravdu vynikající polévky,ty měly největší úspěch.Ráno,večer čerstvé ovoce.Jídlo každý den jiné,saláty čerstvé,žádné zbytky z druhého dne.I ke konci podávání snídaně nebo večeře bylo pořád jídlo dodáváno.Nejvíce všem chutnaly grilované čerstvé ryby.Naprostá spokojenost.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Vybavení pokoje zcela srovnatelné s vyšší kategorií,vše nové čisté.Pokojské každý den uklízely pokoje,měnily prádlo,ochotné vyhovět.Personál hotelu a restaurace skvělý,ale to je v Turecku samozřejmostí.

Pláž a moře (4 / 5)

Pláž pár desítek metrů od hotelu,sice menší,ale pro hotel stačí.Uklizeno,slunečníky zdarma.Moře čisté,teplé,hodně dlouho písčité dno,takže vhodné i pro děti.

Okolí hotelu (5 / 5)

Kdo má rád památky,má se na co dívat.Hodně obchodů ,pěkných restaurací,diskotéky,živá hudba,krásný přístav,doporučuji plavbu na lodi.Hodinová plavba za pár korun a vidíte skoro celý poloostrov a nádherné památky.

Celkový dojem (5 / 5)

Dovolená super,hodí se pro každou věkovou kategorii,vřele doporučuji.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Seniory
  • Mládež
  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.